Vacancies

Jako agencja pracy jak i biuro doradztwa personalnego poszukujemy pracowników z wielu branż na terenie Mielca i okolic

Specjaliści jakich poszukujemy najczęściej podpisują od dnia pierwszego bezpośrednią umowę o prace z pracodawcą.

W tej chwili dla naszych Klientów poszukujemy:

- Spawacz-MIG/MAG, TIG, Aluminium I wiele innych

- Pracownik budowlany

- Konstruktor

- Operator maszyn i urządzeń

- Operator tokarki/frezarki CNC

- Mechanik samochodowy

- Elektryk/Elektromonter

-Planista produkcji

-Mechanik

-Magazynier

-Automatyk

-Technolog

-Specjalista ds.Jakości

-Inżynier Procesu Produkcji

-Koordynator Zespołu Automatyków

-Export Manager i wielu innych

Jeśli władasz jedna z powyższych profesji i chcesz zarabiać więcej,oraz rozpocząć jak najszybciej nową lepszą pracę odezwij się do nas !

skontaktuj się z nami na FB
tel: 606 311 523

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy odpowiedzialna będzie za wszystkie prace związane z obróbką detali na maszynach numerycznych frezarkach 3-osiowych lub 5-osiowych.

Od kandydatów oczekujemy:

-Wykształcenie zawodowe/średnie zawodowe

-Staż pracy minimum 3 lata

-Umiejętność czytania rysunku technicznego

-Precyzyjność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

-Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę

-Wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu wiedzy i doświadczenia

-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

-Karta Multisport , dodatkowe ubezpieczenie na życie , spotkania i wyjazdy integracyjne.m

Obowiązków::

Wykonywanie projektów poszczególnych części oraz zespołów mechanicznych lub elektrycznych.

Wykonywanie modeli 3D, nanoszenie adnotacji i wykonywanie dokumentacji 2D

Modelowanie oraz archiwizowanie modeli i ich powiązań w cyfrowej bazie danych

Uzupełnianie danych części w cyfrowej bazie danych (nazwa, materiał, informacji dot. wymagań itd..

Weryfikowanie spójności modeli 3D oraz zgodności z wymogami w przydzielonym zakresie

Przygotowywanie i dokumentowanie przeglądów projektowych (Design Reviews) zgodnie z instrukcjami

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, lub pokrewne

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Znajomość języka angielskiego technicznego na poziomie zaawansowanym

Znajomość i praktyczne doświadczenie z Catia V5

Dobra znajomość pakietu MS Office

Umiejętność pracy z cyfrową bazą danych (Virtual Project Manager, Digital Mockup Assembly)

Znajomość zasad modelowania 3D, czytania i wykonania rysunku technicznego oraz analiza łańcucha tolerancji

Umiejętność rozwiązywania problemów konstrukcyjnych, planowania i organizacji pracy własnej

Umiejętność pracy zespołowej, terminowość, sumienność

Nasz Klient oferuje::

Stabilne zatrudnienie w koncernie o międzynarodowych strukturach, nastawionej na ciągły rozwój

Pracę pełną wyzwań

Możliwość rozwoju

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pracę przy prestiżowych, międzynarodowych projektach.